Інтенсивне яскраве життя: виснаження VS розвиток. 30.08.2014

У вересні на нас з вами чекає третя тема з циклу зустрічей VS, а поки що фіксуємо результати другої групи за другою темою циклу.

На завершення зустрічей запитую учасників про НАЙ – корисніше, несподіваніше, цікавіше. Поділюся у відповідь власним корисним, приємним (відкриття групи тішать, тому приємне замість несподіваного), цікавим.

Та акцентую найкорисніше з того, що відбулось з групою 30.08.2014

Найцікавіше для мене: встигаємо дуже багато за 2 години. Як зазначила одна з учасниць, що саме на зустрічах VS вперше знайомиться з моїм стилем роботи з групою: “Даєте за 2 години своєрідний архів, який потім ще тиждень розгортається – і все життя працює”. (Коментар за підсумками участі у двох зустрічах).

Що ж, ущільнювати сенси доводиться, коли їх багато, а часу на передачу – мить 🙂

Найприємніше для мене: друзі настільки довіряють впливу моїх думок на свої життя, що приходять родинами, приводячи дітей з собою.

Найкорисніше для мене: склад групи та наслідки з нього. Троє підлітків (12-14 років) на рівних працюють з дорослими різного віку (до 45 років), тобто теми, впливати на які мусить концепт гуманітарної політики, рівною мірою важливі протягом усього життя, незалежно від того, чи вже є власний досвід виснаження, чи наперед шукаєш оптимізацію шляху розвитку внаслідок яскравості. Двоє гостей з Пітера з мотивацією віднайти щастя. Роблю висновок: візія “Нова країна” України як країни щастя вже працює.

Людина, що випадково підтягнулася до груп, перебуваючи в арт-кафе, стає постійним учасником, активно цікавиться продовженням. Водночас з тим людиною прийнято рішення про еміграцію – подано документи, очікується відповідь. Роблю висновок, що питання, які ставлю, виходячи з концепту гуманітарної політики, дарують інсайти, яких бракує для того, щоб неординарні особистості з успіхом реалізовували себе в рідній країні. Тобто “притік мізків” як підсумок культурної політики в межах гуманітарної як “парасолі” – досяжний результат.

Найкорисніше, що відбулося з групою, – зміна сприйняття гри, якою є життя. Відоме кліше, а що з за ним?

ПЕРЕКОНАННЯ: Маска – захист, спосіб приховати те, що не бажаємо показувати іншим. Маска – аксесуар для гри. Вбираючи маску, розпочинаємо гру – граємо роль під нею. Маски прикрашають гру, роблять її цікавішою, насиченішою емоціями.

ОСВІДЧЕННЯ: Бути щирим складніше. Вбрати маску простіше.

ОСЯЯННЯ: Існує спонтанна гра, без масок – у стані щастя, радості, закоханності, з батьками, коханими, тваринами.

ВІДКРИТТЯ: Гра може бути позитивною – зменшувати стрес в ході реалізації ролі.

Перший крок – найважчий. Далі опановувати суть гри як навички жити яскраво та розвиватись стане легше. Приєднуйтесь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*